O naszej szkole językowej

Nasza szkoła charakteryzuje się tworzeniem rodzinnej atmosfery, w której nauka przebiega w sposób komfortowy. Decydując się na wybór kursu dostępnego w naszej rodzinnej szkole językowej, masz pewność, że podejdziemy do Twojej pociechy w sposób indywidualny. Niezależnie od wieku, oferowane przez nas nauczanie języka obcego w pełni dopasowane jest do potrzeb Twojej pociechy. Prowadzimy również spotkania storytellingowe skierowane przede wszystkim do przedszkolaków. Dzięki aktywnemu uczestniczeniu w spotkaniach, Twoje dziecko zapozna się z poprawnym akcentem w języku obcym. Zadbamy o to, aby najmłodsi polubili język obcy i chcieli się w nim aktywnie rozwijać.

Angielski dla młodzieży

W naszej szkole zarówno dzieci, jak i młodzież mogą nauczyć się nowego języka w sposób angażujący i ciekawy. Organizujemy indywidualne kursy angielskiego, których tempo i intensywność dopasowana jest do każdego ucznia z osobna. Dzięki temu Twoja pociecha pozna nowy język w sposób najbardziej jej odpowiadający.

Indywidualne kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży to jednak nie wszystko, w czym specjalizuje się nasza rodzinna szkoła językowa. Organizujemy również storytelling dla przedszkolaków. Pociechy w wieku przedszkolnym bardzo łatwo zapamiętują nowe słówka, ale nie lubią sztywnych zasad i nauki, która nie jest intuicyjna. Oferowana przez nas usługa storytellingu angażuje najmłodszych do aktywnego słuchania. Słuchanie historii opowiadanych w języku obcym przekłada się na poprawną mowę i akcentowanie słów w przyszłości.