Filmiki wspomagające naukę języka angielskiego

Znasz angielski, ale nie na tyle, by mówić cały czas do swojego dziecka w tym języku ⁉️
 
A może nie znasz w ogóle angielskiego, ale chciałabyś/chciałbyś, aby Twoje dziecko osłuchiwało się z angielskim także w domu ⁉️
 
▶️Poznaj 3 niesamowite kanały, które pomogą Twoim dzieciom rozwijać kompetencje językowe w przyjemny sposób ▶️
 
1️⃣ STEVE AND MAGGIE
 
Steve to nauczyciel angielskiego, native speaker mówiący pięknym, brytyjskim akcentem, który przyjaźni się ze sroką Maggie. Ich filmiki są idealne na rozpoczęcie przygody z językiem angielskim. Po pierwsze, angażują dzieci w interakcje; po drugie, zachęcają do powtarzania słówek i zwrotów, a także odpowiadania na pytania; po trzecie, poruszają tematy bliskie dzieciom i po czwarte – co najważniejsze – są naprawdę zabawne.
 
Zerknij na ich kanał:
 
2️⃣ MAPLE LEAF LEARNING
 
To kanał, na którym znajdziesz piosenki wpadające w ucho idealne do tańczenia i pokazywania; teledyski, które zaskoczą nawet najwybredniejszego znawcę kina ;-), a nawet proste i zabawne filmiki, które zapewnią dziecku dobrą rozrywkę połączoną z edukacją.
 
 
3️⃣ ENGLISH SINGSING
 
To idealne miejsce dla małych entuzjastów śpiewania! Dzieci kochają słuchać piosenek i śpiewać, dlatego ten kanał wprowadzi je w świat angielskiej muzyki i radosnej nauki!
 
 
Dlaczego warto zajrzeć na te kanały❓
👉Oprócz tego, że są darmowe, oferują również edukacyjną rozrywkę, która sprawia, że nauka języka angielskiego jest zabawą.
 
👉Dzieci nie tylko rozwijają swoje umiejętności językowe, ale również budują pewność siebie i rozwijają kreatywność.
 
Zachęcamy Was, Rodzice, do zainteresowania się tymi kanałami i spędzenia z dziećmi czasu na wspaniałej anglojęzycznej przygodzie.
 
💡 Pamiętajcie, że obecnie język angielski jest kluczem do sukcesu!
 
Zapewnijcie swoim maluchom solidne fundamenty w nauce języków obcych już od najmłodszych lat.
 
⭐️ Dajcie nam znać, który z kanałów przypadł Waszym dzieciom do gustu 🙂 A jeśli znacie jeszcze inne świetne zasoby online, podzielcie się nimi w komentarzach – wspólnie możemy stworzyć moc inspiracji 🌈