Nauczyciele języka angielskiego Legionowo - ActiveCom

ActiveCom to rodzinna szkoła językowa z długoletnim doświadczeniem i sukcesami na rynku edukacyjnym. Została założona przez dwie siostry – nauczycielki, pasjonatki języka angielskiego i innowacyjnych metod nauczania. Nasz zespół tworzą ponadto młode, doświadczone, kreatywne i energiczne osoby, dla których nauczanie innych jest pasją. Do pracy swojej podchodzimy profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Nie boimy się nowych wyzwań i stawiamy na indywidualne podejście i autorskie programy nauczania.

Naszą misją jest nie tylko skuteczna i przyjemna nauka języka angielskiego, ale też wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, rozbudzenie ich ciekawości i motywacji do poznawania świata i innych kultur. Przygotowujemy dzieci do swobodnej konwersacji, wystąpień publicznych w języku angielskim, a w przyszłości także i pracy w tym języku. Stawiamy na żywy język, zabawę i integrację.

Dlaczego akurat masz wybrać ActiveCom ? Co nas wyróżnia ?

Małe, kameralne grupy w których każdy czuje się swobodnie i pewnie

Przyjacielska, wspierająca atmosfera

Stali, ci sami od lat lektorzy, z którymi uczniowie lubią się uczyć i spędzać ciekawie czas

Programy zgodne z podstawą programową plus dużo, dużo, dużo … więcej

Nauka poprawnej wymowy, intonacji i akcentu na każdym poziomie zaawansowania

Nacisk na mówienie – potrafimy każdego „rozgadać”

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi multimedialnych np. platformy Kivo, monitora interaktywnego, dedykowanych aplikacji lingwistycznych

Elastyczność – proponujemy zajęcia indywidualne, grupowe, stacjonarne, z dojazdem, on –line, w tygodniu i w weekendy

Przyjdź i przekonaj się sam.

Zapisz się